Lajme

05 October 2017

Dasara mbështet Olti Currin: Anna Lika koha televizive nuk është kriter…

Dasara gjatë emisionit të saj në MCN Radio dhe Tema TV ka komentuar ndër të tjera debatin më të fundit online, atë mes Anna Likas dhe Olti Currit. Ky i fundit gjatë kritikës për emisionin “Dance With Me” dhe personazheve pjesmarrës, është shprehur për aktoren që as nuk e njeh kush është. Anna ka zgjedhur të reagojë në rrjete sociale, ku i ka treguar Oltit eksperiencat e saj televizive por jo vetëm.
Përsa i përket këtij “debati” Dasara ka zgjedhur të mbështesë Oltin e ndërkohë ka thënë diçka edhe për Anaisin. Për më shumë ndiqni videon më poshtë të shkëputur nga “DaSara Radio Show”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com