Lajme

13 December 2017

Dasara – Orgesës: S’kemi për të qenë mike asnjëherë, sepse burri im të ka fiksim

Në pritje të Festivalit të 56 në RTSH disa nga të ftuarit në emisionin “DaSara Radio Show” kanë qenë artistët pjesmarrës në këtë kompeticion. Në puntatën e radhës ka qenë Orgesa Zaimi e cila përpos promovimit të këngës së saj “Ngrije Zërin”, pjesë e festivalit, ka diskutuar me drejtuesen e emisionit edhe për ngjarje të tjera. Teksa po flisnin për kompeticionet muzikore, këngët konkurente dhe raportet me artistët pjesmarrës Orgesa iu drejtua Dasarës: “Besoj do të bëhem dhe unë mikja jote…”. Ndryshe nga ç’pritej përgjigja e prezantueses ishte negative. Ajo me shaka i tregoi këngëtares që simpatia që bashkëshorti i saj kishte për të nuk e lejonte ekzistencën e një miqësie mes tyre.  Për të ndjekur përgjigjen e plotë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com