Lajme

25 April 2018

Dasara Karaiskaj: Për Enrique Iglesias i ‘gëlltis’ kullat e lali Erit

Kjo verë nuk do jetë si të gjithë të tjerat në Tiranë kjo sa i përket emrave me famë botërore që do të ngjiten në skenë. Bëhet fjalë për artistë të mirënjohur si Ermal Meta, Rita Ora, Daddy Yankee, Martin Garrix dhe Enrique Iglesias që do të realizojnë koncerte edhe në kryeqytetin e Shqipërisë.

Pasi ka lexuar këtë lajm për dëgjuesit e “Dasara Radio Show”, drejtuesja e emisionit ka komentuar: Lali Eri që të na tërheqë vëmendjen nga dëmi që po i bën Tiranës, do të na sjellë yje të muzikës… unë për vete i “gëlltis” ato kullat e lali Erit për Enrique Iglesias.”
Për të dëgjuar komentin e saj të plotë ndiqni videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com