Lajme

08 November 2017

Da’Sara Radio Show/ Anxhela dhe Ori: E papritura gjatë interpretimit live në duet

Këngëtarja Anxhela Peristeri dhe sipërmarrësja Ori Kuçi kanë rrëfyer në emisionin e Dasarës emocionet e pjesëmarrjes dhe suksesit në natën e parë të “C’est la vie”.
Pas interpretimit në natën e parë të spektaklit, vajzat ndanë me dëgjuesit e MCN Radio dhe Tema TV emocionet e të kënduarit live.

“Gjatë këngës, Anxhela ngatërroi tekstin për shkak të gjuhës. Po ta vini re në video, ajo më shikon mua dhe qesh. Dukemi të dyja të qeshura, por dukemi sikur jemi të lumtura. Prandaj është i bukur interpretimi live”, tha Ori.
Për më shumë ndiqni intervistën e plotë në videon më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com