Lajme

12 June 2018

Dasara Show: Prapaskenat e Miss Universe Albania 2018, Ylli Limani

Miss Universe Albania u mbajt në Pallatin e Kongreseve në datë 6 qershor, ku përveç kurorëzimit të vajzës më të bukur shqiptare pati performanca edhe nga këngëtarët më në zë të momentit. Çiljeta Xhilaga, Claydee, Ylli Limani dhe Aurela Gaçe ndezën skenën me performancat e tyre të shoqëruara nga konkurentet e konkursit të bukurisë.
Një mbrëmje plot dinamikë që pati plot lot gëzimi por edhe hidhërimi. Këto të fundit ishin më të theksuara në prapaskenë, ku Dasara me mikrofonin e saj arriti të merrte reagime të ndryshme nga vajzat që konkuruan, nga artistët që performuan e jo vetëm. Këto mund t’i ndiqni në videon më poshtë shkëputur nga Dasara Show në Tema Tv.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com