Lajme

20 November 2018

David Guetta, Bebe Rexha dhe J-Balvin sjellin videonklipin e “Say my name”

Pak javë më parë, David Guetta, Bebe Rexha dhe J-Balvin publikuan bashkëpunimin e ri “Say my name”.

Kjo këngë u publikua në versionin vetëm video me tekst, dhe është pëlqyer shumë nga publiku, duke kaluar shifrën e 40 milionë klikimeve në YouTube në pak javë.
Së fundmi, treshja kanë realizuar edhe klipin e këngës “Say my name”, regjisore e të cilit është Hannah Lux Davis.

Videoja përmban shumë skena neoni me veshjet e frymëzuara të viteve ’80 dhe lule të ndritshme në manikyrin e thonjve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com