Lajme

22 May 2018

David Beckham i la të gjithë pa fjalë me paraqitjen e tij në dasmën mbretërore, por ai bëri veprimin që nuk u pëlqye nga fansat

Një prej çifteve më të njohur që morën pjesë në ceremoninë e dasmës mbretërore të Princ Harry dhe Meghan Markle ishin David dhe Victoria Beckham.

Ata tërhoqën vëmendjen me pamjen e tyre tejet atraktive por David për herë të parë ka thyer një rregull teksa përtypte çamçakëz gjatë ceremonisë së dasmës në kishë dhe kjo gjë nuk u ka pëlqyer aspak ndjekësve të cilët menjëherë kanë filluar të kritikojnë sjelljen e ish – futbollistit.

“Mos ftoni njerëz të zakonshëm në një dasëm mbretërore”, shkruante dikush në Twitter.

Njëkohësisht edhe prezantuesi britanik i “Good Morning Britain” Pier Morgan ka “sulmuar” çiftin e famshëm, Ai kritikoi David se hante çamçakëz ndërsa Victoria-n e quajti ‘vajzë të hidhur’ që nuk arriti të jepte asnjë buzëqeshje gjatë dasmës.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com