Lajme

31 July 2018

David Beckham një baba i përkushtuar, veprimi i fundit për vogëlushen e tij Harper do i’u habisë

Familja Beckham është një familje e bashkuar që gjithmonë nuk ngurrojnë të shfaqin edhe në rrjetet sociale dashurinë dhe kujdesin që kanë për njëri-tjetrin. David Beckham na ka treguar gjithmonë se kalon shumë kohë së bashku me vogëlushen e tij Harper dhe kanë  një marrëdhënie shumë të veçantë.

Mirëpo dje Berckham na ka treguar se kujdeset për të voglën e tij jo vetëm për ushqimin dhe hobitë e saj, por dhe për pamjen e saj të jashtme. Kjo gjë bëhet e ditur përmes një postimi në rrjetet sociale ku ai shfaqet duke i prerë majat e flokëve vogëlushes Harper dhe e ka shoqëruar postimin edhe me një dedikim.

 

“Dikush është e lumtur dhe dikush tjetër nuk është. Ama nuk mendoj se do të ishte e mundur që kjo vogëlushe të dukej më e bukur se kaq”, shkruan  Beckham bashkëngjitur fotos ku shfaqet së bashku me të bijën.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com