Lajme

15 March 2019

Delfinët qëndrojnë pranë vogëlushit i cili është i sëmurë/Videoja po bën xhiron e rrjetit!

Besoj se të gjithë i kemi parasysh pishinat e mëdha ku mbahen delfinë të cilët dhurojnë shfaqje për turistët.

Dikush mund të bë foto,dikush tjetër ti përkëdhelë apo dhe të notojë me delfinët.

Sot në rjetet sociale ka qarkulluar një video e cila vërtetë të emocionon.

Mamaja ka shtrirë djalin e saj cili nga sa shihet në video është i sëmurë.

Teksa ai është i shtrirë në cepin e pishinës delfinët qëndrojnë pranë tij.

Për më shumë shihni videon më poshtë

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com