Lajme

17 November 2018

Demi Lovato i rikthehet jetës normale pas periudhës së rehabilitimit

Për shkak të gjendjes së saj shëndetsore,Demi Lovato qëndroi për një periudhë të gjatë kohe në rehabilitim. Por duket se ajo periudhë e keqe tashmë ka kaluar dhe për Demi-n kanë nisur edhe ditët e bukura sërish. Ajo është zhvendosur sërish në shtëpinë e saj në Los Angeles.

Sërish nuk i ka shpëtuar dot paparacëve tëcilët e kanë fotografuar këngëtaren teksa ishte duke shëtitur me miqtë e saj në Los Angeles dhe dukej në formë të shkëlqyer. Me një veshje sportive dhe pa grim, Demi shihet e lumtur.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com