Lajme

24 September 2017

Destinacioni i zgjedhur nga Marina dhe Getoari për muaj mjalti

Patën një dasmë shumë të bujshme, e përpara se të nisin rregullisht angazhimin në punë, çifti më i përfolur shqiptar Marina Vjollca e Getoar Selimi kanë marrë një vendim të minutës së fundit. Ata sapo kanë mbërritur në destinacionin ku do të kalojnë muajin e mjaltit. Të apasionuar pas udhëtimeve, çifti këtë herë kanë zgjedhur si destinacion Xhamajkën.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com