Lajme

11 February 2018

Dhurata Dora dhe Flori sjellin “Trëndafil”

Dhurata Dora dhe Flori Mumajesi sapo kanë publikuar bashkëpunimin e tyre të shumëpritur “Trëndafil”.

Ashtu siç pritej kënga është ritmike, por një lloj i ri rryme për këngëtaren të cilën jemi mësuar t’a shohim në R&B, pasi ‘Trëndafil’ ka pak ritme latine brenda.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com