Lajme

20 November 2017

Dhurata Dora si asnjëherë më parë

Dhurata Dora është një nga këngëtaret që gjithmonë shfaqet e veçantë dhe me shumë stil në çdo dalje publike.

Por me fotot e fundit Dhurata ka befasuar fansat pasi duket shumë më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim.

Me flokët e kapur kombinuar dhe me veshje interesante, këngëtarja duket bukur si asnjëherë tjetër. Komentet për fotot e realizuara kanë qënë të shumta ku fansat e kanë komplimentuar për pamjen.

Spread love ?

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DHURATA DORA (@dhuratadora) on

Do what you love. ?

A post shared by ⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀⠀DHURATA DORA (@dhuratadora) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com