Lajme

16 May 2018

Diçka e re po vjen nga Nora Istrefi dhe Klaudia Pepa

Balerina e njohur Klaudia Pepa ka befasuar me postimin e saj më të fundit. Nëpërmjet një fotoje në Instastory Klaudia ka shtuar së tepërmi kuriozitetin e fansave.

Klaudia duket se është duke bashkëpunuar me këngëtaren e njohur Nora Istrefi.
Nuk dihet se çfarë saktësisht janë duke realizuar por padyshim në projektin e tyre do rrezatohet energji. Ato në foton e postuar u panë në një sallë baleti teksa realizonin statura të njëjta.

Mos vallë Nora do jetë duke realizuar një videoklip te ri? Mbetet për tu parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com