Lajme

20 February 2018

Diçka e re po vjen nga Seven Saraçi…

Këngëtari i talentuar, Seven Saraçi, është duke realizuar projektit e tij më të ri muzikor. Entermedia do të përkujdeset për videoklipin e ri të tij. Duket se brenda pak ditësh Seven do të publikojë edhe këngën sepse puna e madhe ka bërë që kënga të finalizohet në pak ditë dhe pritet vetëm fillimi i xhirimeve të klipit.

All I need.

Un post condiviso da Seven (@7saraci) in data:

Puff puff pass witcho ? ass #TB #Shtinja? #newmusicsoon⛽

Un post condiviso da Seven (@7saraci) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com