Lajme

09 November 2018

Dimri ka harruar të vi me sa duket! Ja si do jenë temperaturat në ditët në vijim

Teksa prisnim temperatura të ulëta dhe reshje të dendura, nëna natyrë është treguar tepër bujare me ne

Sipas meteorologëve, deri më datë 20 nëntor koha do të jetë e ngrohtë dhe pa reshje shiu. Gjatë mëngjesit dhe mbrëmjes do jetë pak ftohtë e ndërsa ditën priten temperatura deri më 26 gradë. Pas kësaj date parashikohet të nisin reshje lokale shiu, kryesisht në zonat jugore dhe qendrore.

Diçka e ngjashme pritet të ndodhë edhe në dhjetor. Dimri i acartë, edhe këtë muaj s’do duket asgjëkundi. Dimërdashës, thjesht nuk është momenti juaj!

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com