Lajme

22 January 2019

Diona Fona sjell së shpejti këngë të re

“Feeling” ishte projekti i saj i fundit që u mirëprit prej fansave dhe publikut.
Diona Fona edhe këtë vit ka premtuar se do të sjell këngë të reja.
E duket se kjo do të ndodhë shumë shpejt pasi këngëtarja ka treguar se ka nisur punën për këngën e re.

“Diçka po gatuhet…bëhuni gati”- ka shkruar këngëtarja në videon e saj ku shfaqet në një studio muzikore.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com