Lajme

18 October 2017

Disa ditë relaksi për Miley-n dhe Liam në Malibu

Pas sukseseve të njëpasnjëshme dhe skandaleve pa fund, Miley Cyrus duket se ka gjetur qetësinë në krah të të dashurit të saj Liam Hemsworth.

Këngëtarja është fotografuar në Malibu, vendit të cilit i ka dedikuar edhe këngë, ku bashkë me Liam shfaqen tejet të lumtur krah njëri-tjetrit.

24-vjeçarja ishte veshur me bikini të kuqe dhe xhinse të shkurtëra ndërsa i dashur i saj ishte veshur me veshjet e posatshme për serf.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com