Lajme

21 August 2018

Disa nga momentet më pikante gjatë mbrëmjes së MTV Video Music Awards

MTV Video Music Awards mund të jetë një ndër eventet më të papara të vitit, dhe nuk mbeti pas as këtë herë.

Pjesëmarrja e një numri të madh personalitetesh nga bota e muzikës dhe aktrimit, ose fakti që ishin live, e bëri eventin super pikant me disa momente që do të mbahen mend gjatë. Disa prej tyre po ua sjellim më poshtë.

1.Momenti kur pasi i falenderoi të gjithë ata që kanë kontribuar në arritjet e saj, Jennifer Lopez ndaloi tek Alex-i dhe bëri deklaratën më romantike të bërë ndonjëherë:
“Ti je pothuajse si shpirti im binjak. Ne jemi pasqyrimet e njëri-tjetrit. Jeta ime është më e bukur dhe më e ëmbël kur ti je në të”.
2.Momenti kur Anna Kendrick, Blake Lively, dhe The Rockettes bënë një skeç për të qeshur në skenë dhe mimikat flasin vetë.
3.Momenti kur Ariana Grande dhe Pete ndanë një puthje romantike në tapetin e kuq para kamerave.
4.Momenti kur menduam se Cardi B kishte sjellë me vete vajzën Kulture, por na i hodhi të gjithëve.
5.Momenti kur Madonna nderoi gjiganten Aretha Franklin edhe pse në fund të fundit foli për një histori të sajën në Francë.
6.Momenti kur Ariana Grande ndihmoi Nicki Minaj të mos e griste fustanin.
7.Momenti kur Rita Ora dhe Bebe Rexha dhuruan një puthje që na bëri xheloze.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com