Lajme

22 October 2018

” Disa njerëz nuk do ta kuptojnë se sa e mençur je mbretëresha e bukurisë” ky ka qënë urimi i Encës për Kimin në 38 vjetorin e saj

Bukuroshja amerikane me prejardhje armene feston ditëlindjen e 38 dhe me këtë rast ka marrë urime të shumta.

Madje, Kim është uruar edhe nga artistë shqiptarë, të cilët e kanë cilësuar si mbretëresha e bukurisë.

Këtë epitet ia ka dhënë Enca Haxhia, e cila e ka uruar përmes një mesazhi në llogarinë personale në Instagram.

“Urime ditëlindjen mbretëreshë e bukurisë. Disa njerëz kurrë nuk do ta kuptojnë sa e mençur dhe punëtore je”, duke bërë me dije se ndajnë të njëjtën shenjë të horoskopit.

 

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com