Lajme

16 October 2018

Diva e skenës shqiptare, Aurela Gaçe feston sot ditëlindjen: Ndihem 20 vjeç

Aurela Gaçe, njihet për energjinë e saj të pashtershme dhe performancat gjithmonë shumë të veçanta.

Sot ajo feston ditën e lindjes dhe urimi që ka shkruar për veten është tepër i veçantë. Me një foto nga fëmijëria ajo përshkruan ndjesinë në këtë ditë special.
“Sot jam 20 vjeç ,edhe jeta më thërret. Sot se si ndihem, si më e rritur, se edhe nxë njeriu me kalimin e kohës”,shkruan bashkëngjitur fotos së fëmijërisë Aurela.

Pavarësisht se vitet kalojnë këngëtarja e dashur për publikun nuk ka ndryshuar aspak. Ajo vazhdon të përcjelli emocion, energji për publikun me performancat e saj live.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com