Lajme

26 June 2017

Dizzy D,artisti underground i ftuar në Chronic

|
By
|
0 Comment
|

Në Chronic ishte i ftuar edhe artisti underground Dizzy D. Ai foli se si nisi arti i tij dhe sa ndikoi të jetuarit në Gjermani në artin e tij.Dizzy tha se influencen kryesore e kapasur nga legjenda Tupac dhe frymëzimin e ka gjetur tek ai. Mëposhtë keni intervisten e plotë:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com