Lajme

07 May 2018

DJ Blunt dhe Gjiko i rikthehen konfliktit, vazhdojnë me ofendimet

Saga e sherrit të tyre vazhdon. Dj Blunt dhe Real nuk e pritën aspak mirë foton që Gjiko publikoi duke mbajtur një qese me para në duar dhe duke falenderuar dyshen për marketingun e bërë. Kjo i ka irrituar ata dhe kanë vërshuar me ofendime me video dhe foto ndaj reperit. Ata i publikuan edhe një foto Gjikos të para disa viteve ku ai rrinte si fans pas shpinës së Blunt që po luante muzikë.
Por ky i fundit sapo mori hak duke publikuan një foto me një femër të cilën e quan: K’rva plak’ dhe i bën tag Blunt.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com