Lajme

09 January 2018

Dj Dagz & Dj PM feat. Genc Prelvukaj – Unstoppable

Dj Dagz, Dj PM dhe Genc Prelvukaj sapo kanë publikuar projektin e tyre të ri të titulluar “Unstoppable”.

Ky projekt është punuar edhe me klip i cili është realizuar nga “Black Fish Entertaiment”, ndërsa producent dhe tekstshkrues është Genc Prelvukaj.

Videoklipin e publikuar në YouTube më 6 Janar keni mundësi ta ndiqni më poshtë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com