Lajme

05 July 2018

DJ Geek dhe Argjentina Ramosaj sjellin ‘Sekreti’

DJ Geek dhe Argjentina Ramosaj kanë publikuar një projekt të ri të përbashkët.

Muzika është punuar nga Butrint Buçinca dhe Duja.

Videoklipi është realizuar në regji të Elena Kelmendit nga Imagine Films.
Argjentina kështu vjen suksesshëm me një tjetër duet pas projektit me Seven Saraçin të titulluar “Pa ty” .

Sukses pati edhe projekti “A ma jep” i publikuar tri muaj më parë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com