Lajme

28 April 2017

Dj Khaled mbledh gjithë yjet e Hollywood-it në albumin e tij

|
By
|
0 Comment
|

Nuk është sekret se DJ Khaled dhe djali i tij, producenti ekzekutiv 6-muajsh Asahd Khaled kanë punuar me kalimin e kohës për të nxjerrë albumin e ardhshëm të DJ Khaled ‘Grateful’.
DJ Khaled i ftuar në Power Show’s 106 për të folur për albumin e tij të ardhshëm dhe ai konfirmon se do të ketë bashkëpunime nga Drake, Rihanna, Nas, Chance Rapper, Lil Wayne, Migos,Quavo, Justin Bieber dhe disa të tjerë!

Kryesori i këtij projekti do të jetë kënga me Beyonce dhe Jay Z!

Thashetheme ka edhe se Future, Kendrick Lamar dhe Travis Scott mund të shfaqen në album.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com