Lajme

30 April 2018

Dj November na zbulon sekretin e Gent Fatalit

Nëse mendoni se dinit gjithçka për Gent Fatalin gaboheni sepse në intervistën e fundit për Revista Vip, MCN Radio dhe Tema Tv, Dj November zbuloi sekretin e tij . Dj November nuk hezitoi të përgjigjej kur u pyet se cili ishte sekreti që Genti se ka përmendur në asnjë intervistë. Mes të qeshurash ai tha se Genti ha shumë.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com