Lajme

10 October 2018

DJ Snake, Selena Gomez, Ozuna dhe Cardi B publikojnë klipin “Taki Taki”

Më në fund bashkëpunimi midis DJ Snake, Selena Gomez dhe Cardi B është shoqëruar edhe me videoklip. Klipi i “Taki Taki” është xhiruar nga Colin Tilley në një shkretëtirë dhe vjen në një formë spektakolare. Selena duket joshëse dhe me imazhe provokuese në këtë klip.

Që në momentin e publikimit në versionin audio, kënga është kthyer në produksionin më të dëgjuar në botë në Spotify dhe është në vendin e 27-të në Billboard Hot 100. Videoklipi u shpall si premierë gjatë ceremonisë së American Music Awards në vitin 2018.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com