Lajme

04 December 2014

Djali I Nicki Minaj

||
0 Comment
|

Ne singellin e saj me te ri qe pritet te lancohet se shpejti, rreperja Nicki Minaj zbulon disa nga momentet e saj me te erreta. Ajo kendon per vellain e saj me te vogel dhe per djalin e saj Aarom qe mund te kishte moshen 16 vjec nese do te jetonte akoma. Te tjera ajo zbuloi se ka qene e fejuar ne vitin 2006. Albumi Pinkprint thuhet se do te kete gjithmone e me shume gjera nga jeta e kengetares. nicki-minaj-all-things-go

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com