Lajme

12 July 2018

Do pranonte modelja Xhesika Berberi të martohej me Shpat Kasapin?

Para disa ditësh  Afërdita Dreshaj kurorëzoi në martesë lidhjen e saj me sportisin çek Jakub Kindl. Një ceremoni dasme madhështore, e cila u pasua nga një muaj mjalti i mrekullueshëm.

Por martesa e saj me sportistin çek nuk është pritur mirë nga të gjithë, kjo edhe për faktin se u martua me një të huaj dhe jo një shqiptar. Madje pak kohë më parë edhe ish i dashuri i saj Shpat Kasapi e ka thumbuar pikërisht për këtë fakt.

Shpati komentoi në një foto të Xhesika Berberit të postuar nga Ermal Mamaqi në Instagram, i cili ftonte ndjekësit e tij ti bënin pyetje modeles shqiptare. Këngëtari e pyeti Xhesikën nëse do të lidhej edhe ajo me një djalë jo shqiptar sikurse mikesha e saj.

Mirëpo ndërsa Xhesika është shprehur e lumtur për zgjedhjen që ka bërë mikesha e saj, dje modelja  është pyetur nga një fans në rrjetet sociale nëse do ta kishte pranuar Shpat Kasapin si burrë.

Xhesika përgjigjen e saj e shoqëruar me një foto të mikeshës së saj Afërdita, bashkëngjitur së cilës shkruan: “Joooo”.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com