Lajme

11 February 2019

Dojna Mema: “Të dukem nga ato që dashurohen vetëm njëherë?”

Dojna Mema është ndër moderatoret më karizmatike dhe më të dashura për publikun!

Ditën e djeshme mesa duket ajo kishte vendosur të kalonte pak kohë me fansat e saj përmes një aplikacioni në rrjetin instagram ku fansat i bëjnë i pyetje dhe ajo përgjigjet.

Mes shumë pyetjeve njëra që ra në sy ishte  “Je dashuruar ndonjëherë?”

Jeni gati për përgjigjen e moderatores?

Është vërtet për të qeshur!

“Të dukem nga ato që dashurohen vetëm një herë? Jam ‘dashuruar’ që në kopsht me njërin që më hidhte lapustilat në tokë, romantike e pashpresë”, shkruan Dojna.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com