Lajme

31 January 2019

Don Phenom do të na tregoj të gjithëve se kë do më shumë më 14 Shkurt

Reperi i njohur shqiptar Don Phenon ka zbuluar suprizën e radhës për të gjithë fansat e tij.

Don Phenom i cili i bë i njohur për publikun shqiptarë me hitin “columbiana” ka publikuar një video në llogarinë e tij në Instagram teksa njofton fansat se kënga e radhës do të publikohet më 14 shkurt, festën e dashuruarve dhe se ai do të tregojë kë do më së shumti

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com