Lajme

25 September 2019

Don Phenom injoron Taynën!

Pas suksesit të “Columbiana”, marrëdhënia e Don Phenom dhe reperes Tayna u prish, gje e cila u vu re menjëherë nga mediat pasi ata hoqën njeri-tjetrin nga Instagram-i, por askush prej te dyve nuk u prononcua.

Së fundmi, teksa Don Phenom,  ndodhej në Tiranë për te ndjekur koncertin e mikut te tij Kapital T ,gazetari i TvT , Ronaldo Sharka ka pyetur reperin lidhur me prishjen e marrëdhënies se tij me Tayna-n, por që Don e injoroi.

 

Ndiq këtu koncertin dhe intervistat e plota:

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com