Lajme

19 September 2017

Donald Glover jep lajmin që surprizon të gjithë…

Donald Glover gjatë fjalimit në ndarjen e çmimeve Emmy zbuloi se ai do të bëhet babai i dy fëmijëve. Donald dhe Michelle u bënë prindër për herë të parë në 2016, kur në jetë erdhi djali tyre Legend .

Aktori 33-vjeçar, pasi fitoi çmimin e dytë të mbrëmjes i tha audiencës se ai dhe e dashura Michelle së shpejti do të zgjerojnë familjen e tyre.

Ishte një mbrëmje jashtëzakonisht e suksesshme për Donald, i cili u bë afrikano-amerikani i parë që e fitoi atë çmim që nga Robert Guillaume më 1985.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com