Lajme

25 July 2014

Drake dhe J.Cole “Dy mbreterit e vetem te RAP”

||
0 Comment
|

imageNe nje nga koncertet e J.Cole ku te ftuar per te kenduar me te ishin Drake dhe Kendrick Lamar, rreperi Drake gjate performances se tij ka thene : “Jane vetem dy mbreter rrepi keto kohe dhe ata te dy po qendrojne ne kete skene.”

Kjo deklarate nuk dihet nga i ka rrenjet, por eshte pritur me shume postime ne Tweeter dhe mund te themi qe s’kane qene te mira.

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com