Lajme

10 February 2019

Drake dhe Meek Mill lënë pas konfliktet, sjellin “Going Bad”

Meek dhe Drizy kanë ardhur më të fortë dhe më të frikshëm.

Me konlifktin e tyre tashmë pjesë e të kaluarës, Meek dhe Drake kanë bashkuar forcat në videoklipin “Going Bad”.
Kënga është pjesë e albumit “Championships” që aktualisht gjendet në vendin e 15-të në Billboard Hot 100.

Bashkëpunimi erdhi pas një konflikti të shuar mes dyshes.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com