Lajme

19 May 2017

Drake dhe Tory Lanez i japin fund mosmarrëveshjeve

|
By
|
0 Comment
|

Përfaqësuesit e Torontos, Drake dhe Tory Lanez kanë zgjidhur përfundimisht çështjet e tyre.Të dy artistët e muzikës postuan fotografi të tyre së bashku në faqet e tyre përkatëse në Instagram.
“Qyteti ka nevojë më shumë për këtë dhe më pak për këtë,” shkroi Drake në përshkrim të fotografisë.Lanez shtoi në faqen e tij IG, “Toronto … Unë të thashë.”
Dy kanadezët kishin hedhur të shtëna me njëri-tjetrin në këngët e tyre për disa vite.Ky fund i grindjeve mund të çojë në bashkëpunime mes Drizzy dhe Daystar.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com