Lajme

24 May 2017

Drake do të bëjë tatto portretin e këngëtares së njohur

Superstari i njohur Drake ka lënë të kuptohet se në nder të idhullit të tij Celine Dion do të bëjë një tatto me portretin e saj në njërin prej krahëve.
Në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve Billboard Music Aëards ku Drake u vlerësua me 13 trofe, një nga performueset ishte edhe hitbërësja e “My Heart Will Go On”. Ata u takuan në prapaskenën e eventit dhe këngëtari i njohur përfitoi nga rasti për t’u takuar me legjendën e muzikës pop dhe bëri një video në të cilën i shprhte vlerësimet maksimale: Do të thotë shumë për mua të të takoj, je një ikonë. Ne të duam.”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com