Lajme

10 April 2017

Drake gjen të dashurën ideale?

Ylli britanik në rritje, Jorja Smith mesa duket ka fituar simpatinë e Drake me zërin e saj por edhe zemrën e tij. Sipas raportimeve 30 vjeçari kanadez dhe 19 vjeçarja nga Walsall janë parë duke blerë ëmbëlsira sëbashku .
Për “The Sun” një burim ka treguar: “Nuk është surprizuese që ai e pëlqen Jorjan, ajo është e mahnitshme dhe këngëtare e mrekullueshme. Drake e ka mbështetur goxha atë. Ka postuar për të në Instagram por jo vetëm. Me Jorjan është më shumë se një flirt…”

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com