Lajme

16 August 2017

Drake hap restorantin e tij në Toronto, restorant i një lloji të veçantë

Drake thuhet se po hap një restorant të ri të quajtur “Pick 6” në Toronto.

Duket sikur reperi po zgjeron sipërmarrjet e tij të biznesit edhe një herë. Vetëm disa javë pasi zbuluan se ai dhe ekuipazhi i OVO-s po hapnin një dyqan anije në NYC, thashethemet tani po shfaqen në internet duke thënë se Drizzy po hap një restorant të ri në vendlindjen e tij në Toronto, Kanada.

Të martën, filmimet filluan të shfaqeshin në Owl OWL që dilnin në ndërtesa në rrethin financiar në Toronto, pranë këndit të Yonge dhe Wellington St. Hapësira që tërheq vëmendjen dikur ishte një restorant i quajtur Bar dhe Grill i Houston, por tani ‘Hypebeast’ po raporton se Drake do të hapë një restorant apo bar të ri në vendin e saj të quajtur “Pick 6” që sipas thashethemeve do të jetë në formën e një restoraniti sporti ku do të jetë e mundur të ndiqen evente të ndryshme sportive.
Deri më tani , asnjë informacion tjetër nuk është zbuluar për restorantin e ardhshëm.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com