Lajme

25 April 2017

Drake i mbyll gojën modeles që pretendonte ta kishte lënë shtatzënë

|
By
|
0 Comment
|

E pra, ka gjithmonë tre anë në çdo histori, kështu që nuk mund të presim për të parë kush thotë të vërtetën.Fjala është për të frenuar kërkesat e modeles Layla Lace e cila pretendon që Drake e ka lënë shtatzënë,por nga ana tjetër Drake dëshmon se fjalët e saj janë plotësisht të fabrikuara!

Layla kohët e fundit bëri pretendime publike se Drake e la atë shtatzënë dhe filloi t’i shmangej asaj sapo ajo i tha atij.Lace pretendon se ata u takuan në Londër dhe kishin marrëdhënie seksuale dhe kur ajo arriti tek 6 Perëndia dhe i tha atij se kishin një fëmijë në rrugë, ai kërceu anijen.
Sipas TMZ, burimet pranë Drake thonë se Drake kurrë nuk e ka takuar gruan dhe ekipi i tij asnjëherë nuk i ka dalë asaj apo e ka kërcënuar me një padi. Ata pretendojnë se ajo e bëri të gjithë për vëmendje.

Layla ka fshirë tashmë postimet e mediave sociale dhe ekipi i Drake beson se ajo e bëri këtë sepse ajo mori vëmendjen që po kërkonte.

Është e çmendur që njerëzit me të vërtetë bëjnë gjëra vetëm për publicitet e për vëmendje.

Like clockwork: #Drake's potential baby mama is doing media rounds.

A post shared by efb. (@entertainmentforbreakfast) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com