Lajme

04 April 2017

Drake i rikthehet aktrimit

|
By
|
0 Comment
|

Në një rol të shkruar enkas për të.
Shumë prej jush mund të mos e keni ditur se para se reperi kanadez të performonte në skenë, ai ishte aktor në serialin Degrassi: The Next Generation në vitin
Këtë herë thuhet se Drake do i rikthehet sërish aktrimit (gjë që të cilën ai e adhuron) për serialin britanik Top Boy në rolin e një personazhi të përshtatur enkas për të. Sipas The Daily Mirror ai bleu të drejtat e serialit vitin e kaluar dhe tashmë pritet ta shohim në një rol të rëndësishëm. Çfarë tjetër mund të presim nga Drake?

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com