Lajme

10 October 2016

Drake nis turneun e tij.

||
0 Comment
|

Reperi kanadez Drake thjeshte e ka shtyre turneun e tij “Summer Sixteen” për shkak të një dëmtimi në kavilje, por rapperi nuk tregon shenja te dobeta.Drake do të nisë turneun “Boy Meets World” këtë janar, pasi Drake do ta përfundoje deri në tetor.Drizzy do të godase përsëri duke filluar më 21 janar dhe ka preferuar te filloje nga Amsterdami.Turneu i 2017-es do te coje Drake edhe rreth Mbretërisë së Bashkuar me ndalesa në Londër, Glasgow, Birmingham dhe Leeds.Drake do të ndalet në Dublin, Antwerp, Stokholm, Oslo, Berlin dhe Paris.
Biletat dalin në shitje pas dates 14 tetor.Per te gjithe fansat qe duan ta ndjekin kontrolloni listen me poshte:

drakeee

|

Leave a Reply

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com