Lajme

26 April 2017

Drake po i kushton kohë pasionit të tij për basketbollin

|
By
|
0 Comment
|

Reperi Drake është duke marrë u me dashurinë e tij për basketbollin në nivelin e ardhshëm duke pritur performancen inauguruese në NBA Awards .

Përfituesi i “Hotline Bling”, i cili ka shërbyer si ambasador global për ekipin e tij të vendit të lindjes, Toronto Raptors, që nga viti 2013, do të emërojë çmimin e ri të Shoqatës Kombëtare të Basketbollit, e cila do të mbahet në Nju Jork më 26 qershor.

Midis titujve për fitore janë Rookie i Vitit, Lojtari Mbrojtës i Vitit, Çmimi i Gjashtë Personit, Lojtari më i Përmirësuar dhe Trajner i Vitit, të gjitha që do të paraqiten gjatë ngjarjes.

Të emëruarit do të zbulohen këtë javë, me një varg kategorish të hapura për votimin publik.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com