Lajme

13 March 2018

Dua Lipa arrin 8 milion ndjekës në rrjetin social Instagram

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa, po vazhdon me sukseset e saj. Këtë here nuk bëhet fjalë për ndonjë sukses muzikor por për një sukses në rrjetin social Instagram.
Dua ka arritur që të bëjë tetë milionë ndjekës në Instagram, gjë për të cilën ka falënderuar të gjithë me anë të një postimi.

Dua në foton e publikuar shihet me grim të thjeshtë dhe me reçipeta të tejdukshme. Për këngëtaren ky vit ka qenë shumë i suksesshëm sidomos në aspektin e çmimeve.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com