Lajme

03 November 2018

Dua Lipa dhe Andrea Bocelli sjellin edhe videoklipin e këngës “If Only”

Para disa ditësh, Dua Lipa solli bashkëpunimin e saj me legjendën e muzikës italiane Andrea Bocelli. Kënga është pritur mjaft mire edhe pse fillimisht u publikua në versionin audio.

Së fundmi, kënga e tyre “If Only” është kompletuar edhe me një videoklip ku Dua duket tejet atraktive. Klipi është punuar me regji të Gaetano Morbioli dhe Jackson Ducase.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com