Lajme

07 October 2018

Dua Lipa dhe babai i saj kalojnë një natë të çmendur me çiftin e njohur italian, Chiara Ferrgni dhe Fedez

Fashionistja italiane Chiara Ferragni dhe partneri i saj Fedez kanë kaluar një natë fantastike me këngëtaren shqiptare Dua Lipa dhe babanë e saj, Dukagjin.
Çifti i sapomartuar shkoi në Los Angeles, ku takoi dyshen e famshme shqiptare. Për orë të tëra Instagrami i Fedez u mbush me foto e video nga mometet më të bukura të mbrëmjes së tyre.
Ata madje kishin shkuar edhe në një club striptizmi, vetëm se atje nuk lejoheshin fotot.

View this post on Instagram

the best night with my babe @chiaraferragni

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com