Lajme

13 March 2018

Dua Lipa duket mahnitëse në Australi me performancat e saj së bashku me Bruno Mars

Ylli i muzikës shqiptare me famë botërore, Dua Lipa është duke zhvilluar një turne në mbarë botën së bashku me Bruno Mars. Së fundmi ajo ka shkëlqyer me paraqitjen e saj në Melbourne. Ajo zgjodhi një fustan të zi për të performuar, dhe nga imazhet e publikuara në rrjetet sociale duket atmosfera tepër e elektrizuar. Dua është fokusuar shumë në performancat e saj, pasi pati një vit fantastik muzikor ku edhe vetëm pak ditë më parë u shpall fituese e Brit Awards me dy çmime të fituara.

Thank you Melbourne, The self-titled tour, 12.03.2018 ???// shot by @pixielevinson

Un post condiviso da DUA LIPA (@dualipa) in data:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com