Lajme

11 October 2018

Dua Lipa lë pa fjalë Jimmy Kimmel, ja si e surprizon në dhomën e gjumit

Ai jo pak herë është surprizuar nga yje të muzikës si Rihanna, Miley Cyrus dhe Britney Spears. Mesa duket Dua Lipa i është shtuar listës së yjeve për t’i bërë prezantuesit një rreng në mes të natës.
Ishte bashkëshortja e tij, Molly McNearney, 40 vjeç, ajo që ndihmoi ekipin që të organizonte këtë rreng fantastik, ku këngëtarja 23-vjeçare të hynte në dhomën e gjumit të Kimmel.
Pasi shijoi të gjithë performancën, Jimmy u kujtua se nuk e kishte gruan pranë vetes:
“Çfarë ndodhi me gruan time?”, tha ai.
Për më tepër ndiqni videon:

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com