Lajme

10 February 2019

Dua Lipa mahnitëse në party-in e Grammy

Dua Lipa ka shkëlqyer e saj në prag të ceremonisë Grammy Awards.

Mbrëmë është mbajtur party i Grammy Awards nga Clive Davis.
Yjet e shumta morën pjesë në këtë mbrëmje që ka për synim t’i prezantojë emrat që do të jenë prezent në ceremoni.

Dua Lipa u shfaq me një fustan të mrekullueshëm ngjyrë të kaltër.
Flokët i mbajti të kapura dhe grim të thjeshtë që e bëri atë të duket vërtet mahnitëse.

Ceremonia e 61-të e Grammy Awards mbahet mëngjesin e të hënës dhe prezantuese e ceremonisë është Alicia Keys.

|

Leave a Reply

WP Facebook Auto Publish Powered By : XYZScripts.com